Ödeme Şekilleri

Mobilyam avm.com’da İnegöl Mobilyası Sipariş verirken toplam sipariş tutarınızın %15 kadarını hesaplarımızdan birine kapora olarak yatırıyorsunuz ve siparişiniz hazırlanmaya başlıyor. Kalan kısmını ürünü teslim alınca sipariş alırken anlaşmaya varıldığı şekilde nakit veya kredi kartı ile ödemenizi ürünü getiren ekibe yapabilirsiniz.

Ücretsiz Teslimat

Tüm Türkiye’ye ücretsiz olarak mobilya teslimatı yapıyoruz. Teslimatlarımız kendi elemanlarımız tarafından yapılmaktadır. Teslimatlarımız 2 şekilde yapılmaktadır: Kurulumlu Teslimatlar ve Bina Önü Teslimatlar.

Kurulumlu Teslimatlar; tüm il merkezlerine ve iller arası güzergâh üzeri yüzlerce ilçe merkezine, aksi belirtilmedikçe, teslimatlar daire içi ve kurulumlu olarak elamanlarımız tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Bina Önü Teslimatlar ise siparişleriniz verdiğimiz adrese bina önüne kadar ücretsiz olarak teslim edilir, dairenize taşıtma ve mobilya var ise kurulumunu sizin yerel imkânlar ile yapmanız gerekir.

 

Neden Uygun?

Mobilyam avm.com, ürünleri siz değerli müşterilerimize indirimli fiyatlarla ulaştırıyor. Normal cadde mağazaları ise İnegöl Mobilya üreticisinden toptan fiyatlarla aldıkları bu ürünlerin maliyet fiyatları üzerine mağaza genel giderlerini ve kâr marjlarını ilave ederek perakende satışa sunarlar.

Mobilyam avm.com, normal bir cadde mağazası gibi genel mağaza giderleri, depo giderleri gibi maliyetleri ortadan kaldırarak ürünlerini müşterilerine sunar.

Mobilyam avm.com,birden fazla verilen ürün siparişlerinizde % 10 gibi sizlere indirim sunmaktadır.

Nerede Görebilirim?

Yaklaşık yüzlerce olan mobilya urunlerimizi İnegöl de urun kalitelerini görüp kıyaslama yapabileceğiniz mağazamız ve sizin için seçtiğimiz ürünlerin bulunduğu showroomlarımız bulunmaktadır